Gizlilik Politikası

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikası aşağıda madde madde listelenmiştir.

Gizlilik Politikası


Herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmadan Bahcesehir Masaj websitesi üzerinde gezebilir ve paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Bilgi isteme işlemi sadece sipariş sırasındaki üyelik aşamasında yapılmaktadır.

Bahcesehir Masaj, müşterilerinden aldığı her bilgiyi saklamayı ve yasal bir zorunluluk olmadıkça paylaşmamayı taahüt eder.

Bahcesehir Masaj’a ilettiğiniz bilgiler sadece amacına yönelik olarak kullanılacaktır (örneğin: TC Kimlik Numarası ile fatura kesilmesi, çeşitli durumlarda SMS gönderilmesi vb.)

Bahcesehir Masaj’a ilettiğiniz tüm bilgiler (TC Kimlik Numarası, e-posta, telefon numarası vb.) sunucularımızda mümkün olan en yüksek güvenlik önlemleriyle saklanmaktadır. Yine de oluşabilecek herhangi bir hack vb. durumunda Bahcesehir Masaj’ın hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.


Güvenlik Politikası


Sistemimizde, bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen durumlarda kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek amacıyla çeşitli güvenlik önlemleri kullanılmaktadır.

Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde kredi kartı bilgileriniz 256 Bit SSL (güvenlik) sertifikası ile şifreli olarak doğrudan ilgili bankanın/ödeme altyapı sağlayıcısının sistemlerine iletilir. Sistemimizde hiçbir kredi kartı bilgisi kesinlikle saklanmamaktadır.

Sistemlerimiz dünyaca ünlü CentOS işletim sistemi üzerine kurulmuştur, PHP programlama dili ve MySQL veritabanı ile hizmet vermektedir. En son güncellemeler ve alınabilecek en yüksek güvenlik önlemleri tarafımızca düzenli olarak yapılmaktadır.

Sistemlerimizde bulunan üye hesabınızı info@bahcesehirmasaj.com adresi ile iletişime geçerek yasal mevzuatlar gereği saklanması gereken bilgiler haricinde sildirebilirsiniz.

Koza Mahallesi, 1638. Sk. 1 C iç kapı No: 9,Esenyurt/İstanbul

Bahçeşehir Masaj SPA &
Akbatı Masaj SPA Merkezi

Bahçeşehir Masaj Spa © . All rights reserved.